HAKKIMIZDA

1997 yılında Abdullah Yılmaz ve oğlu Murat Yılmaz tarafından kurulan ve 21 yıl Türkiye oto gaz sektöründe üstün başarılara imza atmıştır. Almanya’da otomobil sektöründe motor şanzuman tamiri ve bakımlarını yapan Abdullah Yılmaz 17 senelik yurt dışı deneyimini Türkiye’ye gelerek İstanbul Bayrampaşa’da Tuğra otogazı kurmuştur. İkinci şubeyi Sanko sanayi sitesine üçüncü şubeyi ise Kağıthane’ye açarak 1999 2001yılları arasında 25-40 montaj kapasitesine ulaşmıştır.
Yenibosna’da dördüncü şubeyi Nasa Enerji olarak ortaklarıyla birlikte kuran Murat Yılmaz yurtdışından LPG ekipmanları getirmiştir. Lovato, Marini ve Emmegas kitlerin Türkiye bölge dağıtıcılığını yapmıştır. Bu dönem içerisinde Mikser imalatı da yapmıştır. Çalışan sayısı 100 kişiye ulaşmıştır. 2005 yılında Sa-ka tankın Marmara ve Trakya dağıtımını yapmıştır. 2006 yılında sıralı sistemlerin dağıtım ve montajını yapmıştır. 2008 yılında Mimgaz kitlerin Karadeniz Trakya ve İstanbul Distribütörlüğünü almıştır.

2009 yılında Atiker’le de çalışarak 660 bayi içinde Türkiye yirmi altıncısı İstanbul beşincisi olmuştur. Başarısını sürekli artıran Tuğra otogaz dünya devi Landirenzo markalı LPG kit sistemlerinin Bayrampaşa ve Gaziosmanpaşa bölge bayiliğini alınca tamamen montaj hizmetine ağırlık vermiştir. 15 yılda 30.000 araç üzerinde resmi olarak montaj yapılmıştır.

15 yıl önce sektörde pek çok ilke imza atarak kurulan Tuğra otogaz, bugün geldiği nokta bakımından Türk otomobil sektörüne ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Profesyonelliği, kalite ve güvenilirliği benimseyen firma, eğitim programları, uygun fiyat ve kampanyalarıyla tüketicisini destekleyerek zamanında teslimat ve destek ilkesiyle de kusursuz bir hizmet sunmaktadır.
Çalışanlarımız, bayilerimiz ve müşterilerimiz ile bir bütün olarak takım ruhu içinde , müşteri memnuniyetini de göz önünde bulundurarak, kararlılık ile büyümeyi başarabilen Tuğra otogaz, Landirenzo, Lavato, Emme gaz ve Mimgaz oto gaz sistemlerinin montajını yaparak sektörde yer almaktadır.
Sayın müşterilerimiz 70.000 araç üzerinde montaj sizce tesadüf müdür?

Tuğra Otogaz yılların birikim deneyim ve başarısıyla yoluna devam etmektedir.