Sıralı Sistem Lpg Otogaz Montaj Dönüşüm Sistemleri Fiyatları

Sıralı sistem lpg günümüzde enjeksiyonlu araçlarda tercih edilmektedir. Sıralı sistem lpg markalarının özelliği araç performansının benzin ile aynı olması gücünden bir şey kaybetmemesidir. Sıralı sistem ile yakıttan tasarruf ederek artık daha az ücret ile daha fazla yol alabilirsiniz.

Sıralı Sistem Lpg Nasıl Çalışır?

Aracınız öncelikli olarak benzinde çalışmaya başlar. Motor suyu sıcaklığı 36 ile 40 derece arasına ulaştığında sistem otomatik olarak benzinden gaza geçmektedir. Bu sistemin farkı gaza geçiş otomatik olarak yapmaktadır. Bu sistemi taktıracağınız zaman aracınızın marka ve modelini bize ilettiğinizde aracınıza en uygun sıralı sistem lpg markasını öneriyoruz.

Sıralı Sistem Lpg Montaj

Bu sistemi satın almanız yetmez. Aldığınız sistemi profesyonel ekibimiz ile doğru şekilde montaj yapıyoruz. Eğer montajınızı düzgün bir şekilde yaptırmaz iseniz aracınızda zaman zaman arıza lambası yanabilir servise gitme ihtiyacı duyarsınız. Biz sistem montajını yaparken elde etmiş olduğumuz yetkili sıralı sistem lpg sertifikalarımız ile tüm aşamaları prosedürlere uygun şekilde yapıyoruz. Bugüne kadar 60.000 ‘in üzerinde araca montaj, arıza tespit ve bakım işlemi gerçekleştirdik.